Hamownia

Zapraszamy do naszej nowoczesnej, precyzyjnej hamowni koło Bydgoszczy, w której każdy może dokładnie sprawdzić aktualną moc oraz moment obrotowy w swoim samochodzie. Pomiarów dokonujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, w którym margines błędu jest minimalny lub zerowy. Duża liczba odczytywanych oraz przesyłanych danych na sekundę sprawia, że wynik jest precyzyjny i powtarzalny.
Dzięki testowi na naszej hamowni możliwe jest także sprawdzenie poprawności odczytów prędkościomierza oraz obrotomierza w Twoim samochodzie.
Do testów przyjmujemy zarówno auta z silnikami diesla jak i benzynowymi, oraz z dowolnym rodzajem napędu (na dwa lub cztery koła, na tylną lub na przednią oś)
Hamownia jest profesjonalnie przygotowana do wykonywania pomiarów. Oprócz najnowocześniejszego sprzętu niezwykle istotna jest także odpowiednia wentylacja pomieszczenia, w którym testowane są samochody. Nasza hamownia jest odpowiednio wentylowana i wygłuszona, dzięki czemu wpływ czynników zewnętrznych na precyzje pomiarów jest zminimalizowany a każde auto jest bezpieczne.
Po każdym wykonanym teście klient otrzymuje od nas wydrukowaną czytelną tabelę z wykresem mocy auta.